Sąlygos

Programa skirta verslininkams – fiziniams, juridiniams asmenims ir kitiems struktūriniams vienetams, kuriems pagal įstatymą suteikiamas teisnumas, įsigijusiems prekių ženklo MICHELIN padangų iš nurodytų MICHELIN padangų pardavimo vietų, t. y. parduotuvių ar stacionarių servisų.

 

Programa vyksta nuo 2022-09-01 iki 2022-12-31.

Akcijos sąlygos

Registracija

Registracija

Susikurkite paskyrą „Michelin“ portale „MyPortal“ – tai trunka ne ilgiau nei minutę. Jeigu jau turite paskyrą, šį žingsnį galite praleisti. Portalas „MyPortal“ pasiekiamas adresu myportal.michelingroup.com

Prisijungimas

Prisijungimas

Prisijunkite naudodami savo „MyPortal“ paskyros vartotojo vardą ir programos tinklalapyje pasirinkite „Sąskaitos faktūros“. Patvirtinkite, kad sutinkate su taisyklėmis ir papildykite įmonės duomenis, taip pat nurodykite teisingą banko sąskaitos numerį.

Pirkimas

Pirkimas

Nuo 2022-09-01 iki 2022-12-31 pirkite ne mažiau kaip 6 naujas „Michelin“ sunkvežimių padangas vienoje iš pasirinktų pardavimo vietų.

Didžiausias įsigytų padangų kiekis, kurį galima užregistruoti programoje – 36.

Tikrinimas ir išmokos

Tikrinimas ir išmokos

Iki 2023-01-15 įkelkite pirkimo sąskaitą faktūrą, kurią privalo patvirtinti „Michelin“, kad galėtumėte gauti 25 Eur premiją už 22,5” dydžio padangas arba 15 Eur už programoje dalyvaujančias kitų dydžių padangas.

Lėšų grąžinimas bus įvykdytas iki 2023 02 28.*

*Registracijų skaičius ribotas. Išsamią informaciją apie pinigų grąžinimo procedūrą bei Programoje dalyvaujančių prekybos vietų sąrašą rasite programos taisyklėse, kurios skelbiamos tinklalapyje www.programa.transport.michelin.lt.
Programą rengia „Michelin Polska sp. z o.o.“, ul. Leonharda 9, 10-454 Olštynas. Programą Rengėjo užsakymu koordinuoja „Publicis Sp. z o.o.“, buveinės adresas Varšuvoje, ul. Domaniewska 42, 02-672 Varšuva.