Sąlygos

Programa skirta verslininkams – fiziniams, juridiniams asmenims ir kitiems struktūriniams vienetams, kuriems pagal įstatymą suteikiamas teisnumas, įsigijusiems prekių ženklo MICHELIN padangų iš nurodytų MICHELIN padangų pardavimo vietų, t. y. parduotuvių ar stacionarių servisų.

 

Programa vyksta nuo 2021-10-01 iki 2021-12-31.

Akcijos sąlygos

Registracija

Registracija

Susikurkite paskyrą portale Michelin MyPortal - tai trunka ne ilgiau nei minutę. Jeigu jau turite paskyrą, šį žingsnį galima praleisti. Portalas MyAccount yra adresu myportal.michelingroup.com

Prisijungimas

Prisijungimas

Prisijunkite naudodami savo „MyPortal“ paskyros vartotojo vardą ir programos tinklalapyje pasirinkite „Sąskaitos faktūros“. Patvirtinkite, kad sutinkate su taisyklėmis ir papildykite įmonės duomenis, taip pat nurodykite teisingą banko sąskaitos numerį.

Pirkimas

Pirkimas

Nuo 2021-10-01 iki 2021-12-31 pirkite ne mažiau kaip 6 naujas „Michelin“ sunkvežimių padangas vienoje iš pasirinktų pardavimo vietų.

Didžiausias kiekis įsigytų padangų, kurioms taikoma akcija – 36.

Tikrinimas ir išmokos

Tikrinimas ir išmokos

Iki 2022-01-14 įkelkite pirkimo sąskaitą faktūrą, kurią privalo patvirtinti „Michelin“, kad galėtumėte gauti 25 Eur premiją už 22,5” dydžio padangas arba 15 Eur už programoje dalyvaujančias kitų dydžių padangas.

Pinigai grąžinami pagal kreditines sąskaitas iki 2022-01-31.*

*Išsamiau apie grąžinimo procedūrą – Programos sąlygose, kurios skelbiamos tinklalapyje www.programa.transport.michelin.lt. Programoje dalyvaujančių pardavimo vietų sąrašas skelbiamas tinklalapyje www.programa.transport.michelin.lt.
„Michelin Polska sp. z o.o.“ užsakymu programą rengia „Publicis sp. z o.o.“, kurios buveinė yra Varšuvoje, ul. Domaniewska 42 02 - 672 Warszawa.